Yaşam

24 Kasım Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Kasım Perşembe gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en çıkarlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına nazaran Yengeç burcunun 24 Kasım Perşembe günü nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sıhhat, meslek ve para mevzularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bir Yeni Ay gününden merhaba. Bugün Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, senin sıhhat, günlük işler, meslek ve evcil hayvanlar alanında gerçekleşecek. İşinle ilgili yeni bir başlangıç yapman, yeni bir karar vermen mümkün. Birebir vakitte aşk hayatınla ilgili de yeni kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsin. Sağlığınla ilgili de bir gündemin varsa yeni tedavilere başlaman mümkün. Uzakta yaşayan tanıdıklarından takviye ve yarar görebilirsin. Tıpkı vakitte çocuğunun eğitimi ile ilgili de yeni bir durum kelam konusu olabilir. Diğer kentlerden birileri ile de yeni tanışmalar, müsabakalar yaşayabilirsin. Yeni Ay’ın sana orijinal kıssalar getirmesini dilerim. Sevgiyle kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu