Haber

Adana’da tabela ve kaldırım işgal denetimi yapıldı

Adana Seyhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Göç İdaresi ekipleriyle birlikte Mirzaçelebi Mahallesi’nde tabela, ruhsat ve kaldırım işgal denetimi yaptı. Yabancı tabelalar kaldırıldı, kaçak işyerleri mühürlendi.

Arapça tabelalar başta olmak üzere kaldırım işgali ve kaçak işyerleriyle ilgili şikayetlerin geldiği Mirzaçelebi’de yapılan kontrollerde Türkçe dışındaki dillerdeki tabelalar kaldırıldı, ruhsatı olmayan işyerleri açık mühürlendi ve kapatıldı. Bu işletmeler hakkında tutanak tutularak cezai işlem uygulandı. İş yerlerinin ve seyyar satıcıların işgal ettiği kaldırımlar da yayalara açıldı.

Seyhan Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin, Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Seyhan İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleriyle birlikte yaptığı kontrollerde Seyhan Devlet Hastanesi, Kıyıboyu Caddesi, Metro İstasyonları ve yollarda izinsiz çalışan gezici döner tezgahları toplandı. Tellidere sokaklarında. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu