Haber

Erden Timur: Muslera’nın son yılı

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı Erden Timur, Bloomberg HT’nin Aslı programında sarı-kırmızılı takımın kaptanı Uruguaylı kaleci Fernando Muslera’nın geleceği hakkında değerli açıklamalarda bulundu.

Timur, Fenerbahçe Lideri Ali Koç’tan da Florya Metin Oktay Tesisleri ile ilgili söylediklerini açıklamasını istedi.

“Bu son yıl”

Tecrübeli kaleci Muslera’nın sözleşmesinin dönem sonunda sona ereceğini hatırlatan Erden Timur, şu ifadeleri kullandı:

Muslera 13 yıldır bu grupta. Galatasaray tarihinin en değerli isimlerinden biri. Geçen sene de gördük. Bu yıl son yıl. Her oyuncu yaşlandıkça kendi planlarını yapar. Kıymetli olan, gelecekteki planlarında birlikte olabilecek misiniz? Vefa, eğer mülkiyet çıkarlarını tesis edebilirsen, her şeyi açıkça konuşabilirsin.

“Bilgi ve kayıtları anlatacağım”

Erden Timur, Florya’da Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un sözleri hakkında şu açıklamayı yaptı:

Ali bey Florya ile ilgili açıklama yapacaktır. olacağını düşünmeliyiz. Bir şey yapmayacağından emin olana kadar birini suçlayamazsın. Kendi adıma bildiğim bilgileri ve kayıtları da size anlatacağım. Doğruluk için söyleyeceğim. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe veya Anadolu kulüpleri için değil.

Ali Koç ne dedi?

Ali Koç, Fenerbahçe’deki Olağan Yüksek Kurul Toplantısında şunları söylemişti:

Ligi bitirmemek emlak projelerini bitirmemek gibi değil demeliydik. Allah hiçbir kulübe şampiyonluk afişlerini revize etmesin! Her dönemin kuvvetleriyle kol kola olmayı bilen bir yapısınız. Bitsin bu seçimler, Florya projesinde neler oluyor anlatalım! Bu anlattığım şeyler size hangi yapıyı, hangi organizasyonu hatırlatıyor? Bu ülkeyi ele geçirmeye çalışan terör örgütünün en güçlü olduğu dönemde futbolda en çok kim çıkar sağladı? Siz faydalanırken biz uğraşıyorduk. Örgüt ile savaşımız gurur kaynağımızdır. Seninki bir şampiyonluk olayı.

“Ligin sonunda elimizdeki her şeyi açıklayacağız”

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Yardımcısı Erden Timur şu sözleri söylemişti:

Ligin sonunda elimizdeki her şeyi açıklayacağız. Bunu şimdi yapmamızın sebebi ligin tansiyonunu yükseltmek değil. Şampiyonluk yolunda kimse bizi geri çeviremez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu