Teknoloji

HyperOS güncellemesine dahil olan yeni Xiaomi modelleri açıklandı!

Xiaomiui’den yapılan açıklamalara göre Xiaomi, Ocak ayı sonuna kadar altı telefon için daha HyperOS güncellemelerini yayınlayacak!

HyperOS geçen yıl kullanıcıların beğenisine sunuldu. MIUI arayüzüne göre daha stabil ve kapsamlı bir deneyim sunan yeni yapının dağıtımı şu anda devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan bilgilerle birlikte HyperOS güncellemesini alacak yeni Xiaomi modelleri de kullanıcılarla paylaşıldı.

HyperOS güncellemesi alacak yeni Xiaomi modelleri

Xiaomiui’nin haberine göre Xiaomi, bu ay sonuna kadar altı telefona daha HyperOS güncellemesi alacak. Bu modeller markanın sunucularında tespit edilirken öncelikle test kitlesinin kullanımına sunulacak, ardından genel kullanıma sunulacak. İşte HyperOS güncellemesini alacak yeni Xiaomi modelleri;

– Xiaomi 12T Pro

– Xiaomi 12 Pro

–Xiaomi12

– Redmi Not 12 5G

– POCO F4 GT

– Redmi Not 12 Pro 5G

Xiaomi telefon sisteminin kurucusu Lei Jun, geçtiğimiz haftalarda yaptığı paylaşımla HyperOS arayüzünün logosunun değiştiğini duyurmuştu. Eski versiyona göre daha şık bir tasarıma sahip olan yeni logo, dijital evrendeki fikir ve temasların etrafında dönen noktalardan oluşan bir galaksi olarak tanımlanıyor. Aynı zamanda mora çalan renkleriyle asaletin ve zenginliğin rengini göstererek markasına prestij katmayı hedeflediği görülüyor.

Yeni HyperO Güncellemesi

Xiaomi HyperOS’u; Yeni duvar kağıtları, yazı tipleri, saat stilleri ve widget’larla kilit ekranında daha fazla özelleştirme seçeneği sunacak gibi görünüyor. Kontrol merkezi, önceki sürüm MIUI 14’e kıyasla daha modern bir tasarıma sahip olacak. Uygulama simgeleri benzer ancak genel tutarlılık artmış gibi görünüyor. Yeni sürümle birlikte dikkat çeken bir diğer detay ise Xiaomi HyperOS’un telefonlarda kaplayacağı alan. Çinli firmanın iddiasına göre yapı 8.75 GB boyutunda ve diğer firmalara göre depolama açısından büyük avantaj sağlayacak gibi görünüyor.

Peki siz bu yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz! İyi forumlar dilerim.

cayirliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu