Haber

İsrailli Bakandan topyekun işgal çağrısı!

7 Ekim’den bu yana Filistin’de on binlerce insanı katleden ve Gazze’yi işgal eden İsrail’den yeni bir açıklama geldi. İsrail İrtibat Bakanı Shlomo Karhi, bir televizyon kanalına verdiği röportajda tam işgal çağrısında bulundu.

“KIZILDENİZ’DEN FİLİSTİN DENİZİNE…”

İsrail Bakanı Karhi Bir röportaj sırasında muhabire Filistin haritasını açarak, Filistinlilerin İsrail devletini görmezden geldiğini, Allah’ın kendilerine bahşettiği toprakların İsrail sınırlarına dahil edilmesi gerektiğini söyledi. Karhi, Tevrat’tan bir ayet okuyarak İsrail’i sınırlarını genişletmeye davet etti. “Sınırlarınızı Kızıldeniz’den Filistin Denizi’ne kadar çizin.”söz konusu.

İsrailli Bakan röportajında ​​şu sözlere yer verdi:

Bu haritada ne yazdığını biliyor musun? Bu İsrail’in haritası. Burada ne yazıyor? Çölden denize Filistin. Onlara göre İsrail devleti diye bir şey yoktur. Hadera ve Gedera arasında bile. Ama bize Allah tarafından söz verildi. Sınırlarınızı Kızıldeniz’den Filistin Denizi’ne kadar çizin. Toprağı işleyene ve ona miras kalana kadar seni yavaş yavaş kovduk. Yerleşim yerleri kurmalıyız.

haber-derebucak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu