Haber

İstanbul Valisi Davut Gül, Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezini İnceledi

İstanbul Valisi Davut Gül, Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

İstanbul Valiliği’nin eski adıyla Twitter sosyal medya platformu X’te yaptığı paylaşıma göre Vali Gül, geçtiğimiz yıl 13 bin köpeğin tedavi edildiği ve 3 bin 740 köpeğin kısırlaştırıldığı Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Söz konusu ziyarete ait fotoğraflara da yer verilen paylaşımda Gül’ün, “Asıl amacımız sokak hayvanlarımızı rehabilite etmek ve bu sorunu çözmek.”

Paylaşımın devamında Vali Davut Gül’ün ilçeye yaptığı diğer ziyaretler hakkında bilgi verildi.

Gül, Beykoz’daki Serbostani Mustafa Ağa Camii’ni de ziyaret ederek Riva Özel İdare Lojmanları, Riva Deresi ve Kılıçlı Mahallesi’ndeki eski askeri alanda incelemelerde bulundu.

15 Temmuz Gazisi Mustafa Uygun ve ailesini ilçede ziyaret eden Gül, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü, Riva ve Paşabahçe emniyet müdürlüklerine de giderek personelle görüştü.

Gül, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmazçiçek ve Belediye Başkanı Murat Aydın’ı da ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu