Haber

Kampanya İçin Yardım Çağrısı Yapıldı: Devlet Bahçeli, Müge Anlı’ya Destek Verdi

Sunucu Müge Anlı’nın başlattığı projeye desteğini açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Anlı Hanım’ın başlattığı ‘Aşçılar Projesi’nin yanı sıra Roman kardeşlerimizi kapsayan ‘Sanat Okulu Projesi’ de değerli bir girişim. “Roman kardeşlerimizin eğitim alacağı ve sanatsal becerilerini geliştirecekleri ‘Müge Anlı ve Arkadaşları Sanat Okulu Projesi’ni canı gönülden destekliyorum” dedi.

Devlet Bahçeli, Müge Anlı’nın projesi için davet yaptı.

Bahçeli, Müge Anlı’nın başlattığı “Aşçı Projesi” ile Roman vatandaşların eğitim alacağı “Müge Anlı ve Arkadaşları Sanat Okulu Projesi”ne gönülden destek verdiğini belirtti.

Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygusunun canlı olmasının, milli varlığın gurur duyulacak özelliklerinden biri olduğunu belirtti.

Türk kültür ve medeniyetinin ağırlık merkezinin insan olduğunu vurgulayan Bahçeli, “Bizim inancımıza göre yaratıkların en şereflisi insandır. Bizim anlayışımıza göre insan, başkaları için bir iyilik ve yuva olmalıdır.”

Bahçeli, ATV’de dikkat çeken programlara imza atan Müge Anlı’nın toplumsal yaraların iyileşmesine ve haksızlığa uğrayanların sesine takdire şayan bir şekilde destek olmaya ve destek olmaya devam ettiğini belirtti:

‘Sayın Anlı’nın başlattığı ‘Aşçılar Projesi’nin yanı sıra Roman kardeşlerimizi kapsayan ‘Sanat Okulu Projesi’ de bizce pahalı bir girişim. Roman kardeşlerimizin eğitim alacağı ve sanatsal becerilerini geliştirecekleri ‘Müge Anlı ve Arkadaşları Sanat Okulu Projesi’ni canı gönülden destekliyorum. Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümünde bu vesileyle başlatılan yardım kampanyasına hem camiamızın hem de vatandaşlarımızın 100’er lira katkı sağlamasını canı gönülden diliyorum. Roman kardeşlerimizin yanındayız ve onlara fayda sağlamak için elimizden geleni yapmaya kararlıyız. Bu düşüncelerle Müge Anlı Hanım’ı tebrik ediyor, başarılı ve duyarlı çalışmalarının devamını diliyorum.’

İşte o yazı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu