Haber

Kayserisporlu Gökhan Sazdağı: Lige iyi bir giriş yapmak istiyoruz

Kayserispor forması giyen Gökhan Sazdağı, “Kayserispor olarak lige iyi bir giriş yapmak istiyoruz. Bazı sorunlarımız var, umarım çözülür” dedi.

Kayserisporlu futbolcular Gökhan Sazdağı, Miguel Cardoso ve Olivier Kemen, kulübün resmi eserlerinin satıldığı mağazanın önünde taraftarlarla bir araya geldi.

GÖKHAN SAZDAĞI: LİG’E DOĞRU GİRİŞ YAPMAK İSTİYORUZ Etkinlik öncesi basına açıklamalarda bulunan Kayserisporlu futbolcu Gökhan Sazdağı, “İyi bir başlangıç ​​yaptık, kamp da güzel. Kayserispor olarak biz Lige doğru düzgün bir giriş yapmak istiyoruz.Bazı sorunlarımız var inşallah çözülür.Yoğunlaştık.Taraftarımızla bir arada olmak,onlarla gönül birleştirmek için buraya geldik.Bu sevda adettendir ve çoktur. güzel bir şey. Başarılar getirdiğimiz sürece Kayseri şehri bir ve beraber olmaya devam eder inşallah. Bu sezon amacımız bu. Umarım keyifli vakit geçiririz. Keyifli vakitler. Haydi başlayalım” diye konuştu. söz konusu.

Yanlarında getirdikleri forma, tişört ve atkıları taraftarlarla birlikte imzalayan oyuncular, zaman zaman taraftarların tezahüratlarına da karşılık verdi.

savurajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu