Yaşam

Kızını kaçırarak şiddet uyguladığı iddia edilen Uğur Akkuş: İftiralara inanmayın

Gonca Derin, 2007-2018 yılları ortasında evli kaldığı Uğur Akkuş’un kızını kaçırdığını hatta şiddet uyguladığını argüman etti. Toplumsal medya hesabından arka arda paylaşımlar yapan Derin, kızının “Beni kucağına alarak oraya zorla soktu, lütfen ben alın” dediği ses kaydını paylaştı. Şiddet ve kaçırma argümanıyla gündeme gelen Uğur Akkuş, sessizliğini bozdu.

Uğur Akkuş ve Gonca Derin

KIZININ YARDIM İSTEDİĞİ SES KAYDINI YAYINLADI

Instagram hesabından paylaşım yapan Gonca Derin, “Destek rica ediyorum, kızım kaçırıldı. Şiddet görüyor, beni arıyor. Bulamıyoruz. Lütfen kızıma bir şey olmasın. Kendi ayağına sıkma bırak çocuğumu, kaçamazsın. Tutuklanacaksın yapma. Sabaha kadar buradayım. Çıkmazsa sabah Müge Anlı’nın kapısındayım” dedi. Derin akabinde oğlunun telefonu üzerinden kızıyla konuştuğu anları yayınladı. Kelam konusu görüntüde Aden’in ağlayarak “Beni kucağına alarak oraya zorla soktu, ben de altıma yaptım. Lütfen beni gelin alın. Lütfen çabuk gelin” dediği anne Gonca Derin’in de kızını sakinleştirmeye çalıştığı duyuldu.

AKKUŞ: ÇOCUKLARIMLA TATİLE ÇIKTIM, İFTİRALARA İNANMAYIN

Geçtiğimiz günlerde eşi Ebru Şallı’ya şiddet uyguladığı teziyle gündeme gelen Uğur Akkuş, kızını kaçırdığı ve şiddet uyguladığı savına sessiz kalmadı. Instagram hesabından lüks teknesiyle boğaz tipi yaptığı anları paylaşan Akkuş, akabinde yazılı bir açıklama yaptı. Hakkındaki argümanları kesin bir lisanla yalanlayan Akkuş, “Hakkımda yine asılsız bir takım İftiralar atılmış; kendi çocuklarımı kaçırdım diye. Bakmakla korumak, kollamak ilgi ve sevgi göstermekle sorumlu olduğum kendi çocuklarım, ara tatilde mahkeme kararı ile usulüyle pedagog eşliğinde aldırıp tatile çıkardım bütün karalama asılsız iftiralara artık inanmayın lütfen!” sözlerini kullandı.

“KIZIMI TESLİM ETTİLER”

Öte yandan sabaha karşı kızının karakola teslim edildiğini duyuran Gonca Derin, “Kızımızı Feriköy Çocuk Şube’ye teslim ettiler. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Destek olan, dua eden herkese çok çok teşekkür ederim. Sabah 05.30’da kızımızı aldık, evimize gidiyoruz. Şükürler olsun” dedi.

Ebru Şallı’nın kocası Uğur Akkuş’a eski eşinden suçlama: Kızımı kaçırıp şiddet uyguluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu