Yaşam

Mine Kılıç ‘Çakallarla Dans 6’da güldürecek

İSTANBUL (İGFA) – Mine Kılıç, çekimleri İstanbul, Bodrum ve Kos Adası’nda gerçekleştirilen, Türk sinemasının efsane sinemalarından Çakallarla Dans serisinin 6.sında ‘Anna Karenina’yı canlandırıyor.

Yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği, 2 Aralık’ta seyirciyle buluşacak ‘Çakallarla Dans 6’ sinemasında yer almaktan keyifli olduğunu belirten hoş oyuncu Kılıç, “Türk dizi sektöründe dram oynamaktan ve hep üst üste gelen aynı kötücül karakterlerden biraz sıtkımın sıyrıldığı dönemde “Komedi yok mu? dediğim bir süreçte Çakallarla Dans 6 geldi. İzleyicisinin çok fazla olduğu Türk halkının çok sahiplendiği işlerden bir tanesi. Canlandıracağım karakter de benim için ters köşeydi. Çok gülerek eğlenerek çektik.” açıklamasında bulundu.

AKYAKA’YA GELEN RUS TURİSTLERLE AKSAN ÇALIŞTI

Aksan konusunda biraz zorlandığını söyleyen hoş oyuncu Mine Kılıç, “Bugüne kadar oynadığım tiplerin dışında bir aksan çalışmam gerekiyordu. Bilmediğim bir milletin lisan ve kültür çalışmasını yapmak zorunda olduğum bir teklifti. Biraz kendimi zorlamak istedim. Lakin çok vaktim de yoktu. Elimden ne geliyorsa yaptım. Giritli bir ailenin çocuğu olduğum, biraz aksanlı konuşan ebeveynlere sahip olduğumdan avantaj oldu benim için. Rus arkadaşım da yoktu. Etrafımda ne kadar değerlendirebileceğim insan varsa konuştum. Muğla’da Akyaka da gelen tatilcilerle arkadaş oldum ve yardım istedim. Diyaloglarımı whatsapptan yolladım. Türkçe bilen Rus arkadaşlardı. Onlara dinlettim. Whatsapp’tan gönderdikleri ses kayıtlarından aksan çalıştım. Sinemada karakterlerden biri de Aleksandra… Gerçek bir Rus. Grup ve Aleksandra çok yardımcı oldu.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu