Haber

Özdağ: Türkiye modern kapitülasyonlar dönemine girdi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Zafer Partisi’nin siyasetin temel parametrelerini yeniden tanımladığını ifade eden Özdağ, “Bizimle görüşmek isteyen Kılıçdaroğlu ve Numan Kurtulmuş ile görüşmeler yapıldı. Özellikle 13 milyon mülteci ve kaçağın vatanlarına dönüşleri tartışıldı.”

Özdağ’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

SİZDEN İSTEDİKLERİMİZ: Daha sonra bazı iktidar çevrelerinden Zafer Partisi’nin bizden bakanlık istediği şeklinde yorumlar istendi. Sizden ne isterdik? Evet bir konuda faydalı olacak bir görev istedik ama böyle bir niyetiniz olmadığı için mümkün olmadı.

OĞAN’IN KİŞİSEL TERCİHİ: Sinan Ogan’ın kişisel tercihiydi. AKP hükümetini yıkmak ve yeni bir başlangıç ​​yapmak için Kılıçdaroğlu ile ikinci kez görüştük. Zafer Partisi ile CHP arasında imzalanan protokol ikinci tur öncesi seçmene umut verdi. Seçime katılım oranı düşerken, Kılıçdaroğlu’nun oy oranı yükseldi. Sayın Sinan Ogan’a giden oyların Sayın Kılıçdaroğlu’na gittiğini gösterdi. Bu çağrılara zamanında cevap verilmesini diliyorum. Türkiye çok farklı bir yerde olabilirdi.

BU KAZANÇ ERDOĞAN İÇİN PİRÜS ZAFERİDİR: AKP’nin ekonomik vizyonları çöktü. Arsa ve konut karşılığında vatandaşlık satılmasına rağmen Türk milleti gelir eşitsizliğine, borca ​​ve işsizliğe teslim edilmiştir. Kira ve faiz lobilerinin gelirleri her geçen gün arttı. Seçim sonuçlarının galibi Erdoğan için bu zafer bir Pirus zaferidir. Türkiye modern kapitülasyonlar dönemine girmiştir.

SİZİ ZAFER PARTİSİNE DAVET EDİYORUM: Ülkemiz her gün biraz daha işgal edilecek. AKP’nin yarattığı büyük yıkıma karşı direneceğiz. Sevgili kardeşlerim moralinizi bozmayın. Artık küresel güçlerin görmezden gelemeyeceği Zafer Partisi var. Türkiye’nin mülteci olmaması için sizi Zafer Partisi’ne davet ediyorum. Mültecilere yılda 10 milyon dolar harcamaktan kaçınmak için partimize katılın. Partimize katılın ki hanımlarımız, kardeşlerimiz, annelerimiz sokakta taciz edilmeden yürüyebilsin. Zafer Partisi sizin partinizdir. Burada 6 ok ve 9 ışık da temsil edilmektedir. (HABER MERKEZİ)

habereflani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu