Haber

Rusya’dan Türkiye dahil 19 ülkeye vize kolaylığı

Rusya Başbakanı Mihail Mişustin, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 19 ülke vatandaşlarının sadece otel rezervasyonları ile kolay vize almalarını sağlayan kararnameyi imzaladı.

Rusya Başbakanı Mihail Mişustin, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 19 ülke vatandaşlarına yalnızca otel veya konaklama tesisi rezervasyonuna dayalı olarak 6 aya kadar çok girişli turist vizesi alma hakkı tanıyan bir kararnameye imza attı. Rus hükümetinin resmi internet sitesinde yayınlanan kararname ile sadece Bahreyn, Brunei, Hindistan, Endonezya, İran, Kamboçya, Çin, Kuzey Kore, Kuveyt, Laos, Malezya, Meksika, Myanmar, Umman, Suudi Arabistan, Sırbistan, Tayland, Türkiye ve Filipinler’in kayıtlı Rus otellerinde yapacakları rezervasyonlarla 6 aylık çok girişli Rusya vizesi alabilecekleri belirtiliyor. Kararın 5 Mart’tan itibaren yürürlüğe gireceği vurgulandı. – MOSKOVA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu