Teknoloji

Techland, Dying Light 2’ye Mikroödeme Sistemini Ekledi: Çoğu Şeyin Maliyeti Var

 
Techland tarafından oyuncuların beğenisine sunulan zombi temalı hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Dying Light 2: Stay Human için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.12 güncellemesi olarak karşımıza çıkan bu yama, bir yıl sonra oyuna mikro ödeme sistemini ekliyor.
 
Oyun içi satın alımlar başladı
 
 
 
En son güncelleme oyuna bir dizi kozmetik, silah ve daha fazlasını ekliyor. Bu bağlamda oyundaki bu yenilikleri satın alabilmeniz için belli bir bedel ödemeniz gerekiyor. Birçok Dying Light hayranı için büyük bir hayal kırıklığı olan bu yeni sistem, şu sıralar eleştirilerin odağında yer alıyor.
 
Techland şu anda oyuncuların 7 Ekim’e kadar kullanabileceği 500 DL Puanı veriyor. Ancak oyun içi mağazadan satın alabileceğiniz çoğu şeyin maliyeti 500 DL Puanından fazladır. Yani temelde bu ücretsiz puanlarla pek fazla faydalı içerik elde edemezsiniz.
 
Geriye dönüp baktığımızda Tencent yakın zamanda Techland’ı satın aldı. Durum böyle olunca böyle bir sistemin ortaya çıkması şaşırtıcı değil. Elbette bu sistemin dışında oyuna yeni içerikler ve düzeltmeler de dahil edildi.
 
Peki bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

havran-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu