Haber

Ümit Özdağ ve muhalif medyanın sahiplendiği ‘Johnny Somali’ imajına bakın.

Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Japon polisi caydırıcı olmak için kadınları bu şekilde taciz edenleri filme alıyor ve sınır dışı ediyor. Türkiye’de Süleyman Soylu, taciz eden Afganların aslında taciz etmediklerini, selfie çektiklerini söyledi. Yapacağız.” Japon polisinin Zafer Partisi iktidarı sırasında yaptıklarını, “Atatürk döneminde nasıl yapıldıysa, kadına şiddet uygulayan Türklere de aynısını yapacağız” sözlerini kullandı.

JAPONLARIN 2. DÜNYA SAVAŞI İLE İLGİLİ NİYETLERİ VE ETKİLERİ, KADINLARIN TACİZİ DEĞİL

Cumhurbaşkanlığı İrtibat Merkezi Dezenformasyon Merkezi İle İlgileniyor Muhalif medyanın paylaştığı görüntünün asıl içeriğine ilişkin şu açıklamayı yaptı;

Amerikalı içerik yapımcısı “JohnnySomali” Japonya ziyareti sırasında yaptığı canlı yayında nişan alarak İkinci Dünya Savaşı ile ilgili Japonlara hakaretler yağdırdı. Ayrıca video görüntülerinde Hiroşima ve Nagazaki’ye nükleer saldırıları gündeme getirerek Japonları küçük düşürmek amacıyla sözlü tacizlerde bulundu.

İddiaya göre görüntüler, Amerikalı şahsın provokasyon ve taciz sonrası bir kişi tarafından saldırıya uğradığı anlara ait.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu