Teknoloji

Windows 11 sonunda birçok kişinin “neden olmasın” dediği özelliğe kavuşuyor

Önizleme sürümündeki yeni bir ipucuna göre, uzun bir bekleyişin ardından Windows 11, kullanıcıların görev çubuğunu Windows 10’daki gibi ekranın altına kilitlemek yerine masaüstünün farklı taraflarına kaydırmasına izin verebilir.

Tanınmış Microsoft sızıntıcısı Albacore, Twitter’da yaptığı bir gönderide, Windows 11 önizleme yapısı 25309’da bazı küçük ayarlamalar yaparak görev çubuğunun ekranın üst kısmında görünmesini sağlamanın mümkün olduğunu gösterdi.

Görev çubuğunun bu formda kullanımı, tweet’te gösterildiği gibi hala sorunsuz değil. Ekranın üst kısmında yer almasına rağmen, çubuktaki simgelere tıkladığınızda, varsayılan olarak göründükleri ekranın alt kısmında ilgili işlevleri ortaya çıkar.

Yani Microsoft, mevcut önizlemede taşınabilir bir görev çubuğu için zemin hazırlıyor gibi görünüyor, ancak bu çalışma şimdilik gerçekten çok erken aşamalarda görünüyor.

haber-tuzluca.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu