Haber

100. Yıl Koşusu Terme’de yapıldı

Samsun’un Terme ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamaları kapsamında “100. Yıl” koşusu düzenlendi.

Terme Kaymakamlığının düzenlediği yarışa yaklaşık 200 sporcu katıldı. Terme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önünde başlayan yarış, Terme Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda sona erdi.

Kaymakam Refiki İbrahim Cesaretli, “100 yıllık bir çınar olma yolunda ilerleyen Türkiye Cumhuriyeti, geçmişinden aldığı cesaret ve gücüyle gelecek yüzyıla emin adımlarla ilerlemektedir. Geleceğimizin teminatı olan genç koşucu kardeşimize başarılar diliyor, tüm gençlerimizin ülkemizin gelecek yüzyılında daha nice başarılara adım atmasını temenni ediyoruz.” Umuyoruz.” dedi.

Başkan Ali Kılıç, “Dünyaya baktığımızda çok güzel, müreffeh, gelişmiş, barış içinde yaşayan bir toplumuz ve bu noktada dünyaya örnek oluyoruz. Geleceğimizin daha parlak ve güzel olduğuna yürekten inanıyorum” dedi. Türkiye Yüzyılına adım attığımız bu yüzyılda daha da güçlüyüz. Umarım daha nice yüzyıllarımız olur.” “Tüm hemşerilerimizin ve Türk milletinin Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

Yarış sonunda dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu