Teknoloji

£1200 Need For Speed ​​Unbound Kısa Bir Süreliğine Steam’de Oynaması Ücretsiz

Farklı görsel tarzı ve formatı ile bilinen serideki diğer oyunlardan ayrılan Need For Speed ​​Unbound, kısa süreliğine Steam’de ücretsiz olarak sunuluyor. Gelin hem oyuna hem de oyunu nasıl ücretsiz deneyebileceğinize bir göz atalım.

Şimdilik serinin son halkası olan Need for Speed ​​Unbound ile geçtiğimiz yılın sonlarında tanışmıştık.

29 Kasım’da piyasaya sürülen Need for Speed ​​Unbound, özellikle görsel tarzıyla serideki diğer oyunlardan ayrılıyor. Anime estetiğini önemli ölçüde benimsemiş olan oyunda amacımız bir sokak yarışçısı olarak sıfırdan başlayıp yarış dünyasında zirveye yerleşmek.

Need for Speed ​​Unbound, kısa süreliğine tarihinin en büyük indiriminde.

Normal fiyatı 1.200 TL olan oyun 27 Temmuz’a kadar %70 indirimle 360 ​​TL’ye düştü. Aynı zamanda EA Play hizmetine dahil olan oyunu EA Play abonelerinin zaten hiçbir ek ücret ödemeden oynayabileceğini de hatırlatmakta fayda var.

Need for Speed ​​Unbound da kısa süreliğine Steam’de ücretsiz olarak sunuluyor.

Fiyatı 1.200 TL’den 360 TL’ye düşen oyun, bu süreçte oyuncuların ücretsiz olarak denemesine de olanak sağlıyor. Oyuna ilgi duyuyor ancak satın almadan önce neler vaat ettiğini görmek istiyorsanız ya da hafta sonunuza renk katacak bir oyuna şans vermek istiyorsanız Need for Speed ​​Unbound’u 24 Temmuz’a kadar ücretsiz deneyebilirsiniz.

Peki bu süreçte oyunu nasıl ücretsiz oynayabilirsiniz?

Need for Speed ​​Unbound’un Steam sayfasına gittikten sonra buradan ‘Play Game’ butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra direkt olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var, Need for Speed ​​Unbound 24 Temmuz’a kadar ücretsiz oynanıyor. Bu tarihten sonra oyunu 360 TL’ye %70 indirimle satın alarak oyuna erişmeye devam edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu