Ekonomi

Almanya’dan Türkiye ve Suriye’ye yapılan aramalar 10 gün boyunca ücretsizdir.

Telekom şirketi Telefonica Germany, yıkıcı depremlerden etkilenen Türkiye ve Suriye halkına taziyelerini iletti.

Açıklamada, Telephone’un kendi markaları olan O2, O2 Business, Blue, AY YILDIZ ve Ortel Mobile’ın 9-17 Şubat tarihlerinde Almanya’dan Türkiye ve Suriye’ye göndereceği arama ve SMS’lerden ücret alınmayacağı belirtildi.

Bildiride, “Bu, insanların aileleri, arkadaşları ve sevdikleriyle bağlantılarını sürdürmelerine yardımcı olmak içindir. Aynı zamanda sahadaki yardımcıları da destekler. Tüm ekiplerimizde yardım etme isteği muazzamdır. Diğer yardım seçenekleri şu anda araştırılmaktadır.” kullanılmış.

“Her katkı önemlidir”

Telefon İcra Kurulu Başkanı (CEO) Markus Haas, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, Türkiye ve Suriye’den gelen görüntülerin kendilerini derinden üzdüğünü belirtti.

Haas, “Deprem felaketi beni derinden sarstı. O2 Telefonica ve AY YILDIZ’daki ekiplerimizin istekliliği ve desteği beni daha da etkiledi. Bağışlar, yardım çalışmaları veya umut ve inanç veren davet ve açıklamalar… Her Katkı değerlidir.Gereksinim Sahipleri için birlikte olmaya devam edelim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu