Haber

Angelina Jolie Filistin’e takviye gönderdi! Babasından utanç verici sözler

Amerikalı aktör Jon Voight, X kanalında yayınladığı videoda İsrail’in Gazze saldırılarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

‘İSRAİL UYGAR BİR ŞEKİLDE İLERLEMEZ’

Voight, Amerikan bayrağı önünde çekilen videoda İsrail ve Filistin’den bahsediyor. “Yahudiler için kutsal topraklar ve Tanrı’nın toprakları”Olarak bahsederek “İsrail ordusu toprağını ve halkını korumalıdır. Bu bir savaştır. Solun sandığı gibi medeni bir şekilde ilerleyemez.”söz konusu.

Voight ayrıca kızı Jolie’nin daha önceki sosyal medya paylaşımlarında Gazze’nin “toplu mezar” haline geldiğini belirterek, “İsrail’de yaşananlar bir terör eylemidir ancak bu, Gazze’de sivillerin bombalanmasıyla kaybedilen saf hayatları haklı gösteremez” dedi. ” Kendisi de bu yorumuna ilişkin bir açıklama yaptı.

‘BENİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI’

Voight, “Kızımın, birden fazla kişi gibi, Tanrı’nın onurunu, Tanrı’nın hakikatini anlamamasından dolayı hayal kırıklığına uğradım” dedi. Bu kelimeyi kullandı.

celtik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu