Teknoloji

Çin Otomobil Markası Hozon Neta Türkiye’de: İşte Ülkemizdeki İlk Otomobili ve Fiyatı!

Otomotiv endüstrisi son zamanlarda Çinli üreticilerin baskısı altında kalıyor. Çin markaları Türkiye dahil birçok Avrupa ülkesinde varlık göstermeye başladı. Bu içerikte; An itibariyle Türkiye’ye yeni bir marka girdi. Bu marka 2014 yılında kuruldu ve bugüne kadar dikkat çekici işler yapıyor. hozon netaolmuş.

Türkiye’ye resmi olarak giriş yapan Hozon Neta, ilk satış mağazasını İstanbul Kağıthane’de açtı. GRS Otomotiv Adıyla açıldı. Tüketiciler Hozon Neta markalı araçları bu bayi aracılığıyla veya firmanın internet sitesini kullanarak satın alabilecekler. Peki Hozon Neta, Türkiye’de hangi aracı satacak?

Hozon Neta’nın Türkiye’deki ilk arabası: Karşınızda Neta U!

Türkiye’ye giriş Neta U Kompakt SUV kategorisinde bir otomobil. Oldukça yenilikçi bir tasarıma sahip olan araç, ince ve şerit LED’li Desteklenen aydınlatmasıyla dikkat çekiyor. Aracın arka kısmında LED destekli ışık çubuğu dikkatlerden kaçmıyor.

Aracın iç kısmına baktığımızda çağdaş ve sade Bir kulübeye rastlıyoruz. Toplamda tam dijital ekran ve bilgi-eğlence ekranı tek bir panelde 16 inç peyzaj alanı sağlar. Ayrıca orta/alt konsolda ikinci bir ekran görüyoruz. Bu ikinci ekran iklim kontrolüamacıyla kullanılmaktadır.

Hozon Neta U tamamen elektrikli yapısıyla yeni nesil otomobillerden biri. araçta 120 kW Yüksek kapasiteli elektrik motoruna sahiptir. 210 Nm tork üreten elektrik motoru, 0’dan 100 km/saat hıza 9,5 saniyede çıkabiliyor. Araçtaki akü paketi şehir içi kullanıma yöneliktir. 540 kilometreye kadar Karma kullanımda 420 kilometreye kadar menzil sunuyor. Neta U, yüksek hızlı DC şarj cihazıyla yarım saatte yüzde 30’dan yüzde 80’e şarj oluyor.

GRS Otomotiv Genel Müdürü Vedat Uygun, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Geçtiğimiz günlerde yürürlüğe giren yönetmelik kapsamında satış sonrası hizmetlerimizle ilgili çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İyi tasarlanmış satış sonrası hizmetlerin, yaygın hizmet ağının, müşteri memnuniyetinin ve markamıza ait olma duygusunun satış rakamlarından çok daha değerli olduğunu vurguladık ve bir kez daha vurguluyoruz. Hozon Neta ise küresel stratejileri çerçevesinde yılın ikinci çeyreğinde Avrupa pazarına girecek. Büyük Avrupa pazarı için Ülkemiz güçlü bir üretim üssü olarak değerlendirilmekte ve üretime yönelik yatırımlar için değerli bir aday olarak görülmektedir.

Neta U fiyatı – Şubat 2024

Motor-Yakıt Donanım-Şanzıman Fiyat
120 kW, Elektrikli -, Otomatik 1.649.000TL

haberbayindir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu