Haber

Develigücü ile Kayseri Atletikspor Arasındaki PlayOut Maçının Tarihi ve Saati Açıklandı

Develigücü ile Kayseri Athletic spor Devre arasında oynanacak PlayOut karşılaşmasının gün ve saati belli oldu. Karşılaşma 1 Mayıs Pazartesi günü oynanacak.

Develigücü ile Kayseri Atletikspor arasında oynanacak Kayseri PlayOut karşılaşmasının gün ve saati belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Yöneticisi Memnun Önal, Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel, Develigücü Lideri İbrahim Şimşek, Atletikspor Lideri Adil Özhan ve kulüp yetkilileri ile federasyon binasında bir araya gelerek maçın tarihini belirledi.

Buna göre; Develigücü ile Kayseri Atletikspor, 1 Mayıs Pazartesi günü PlayOut maçını oynayacak. Tek maç üzerinden oynanacak maç Atatürk Spor Kompleks Side’de oynanacak. Maçın başlama saati 15:00 olarak belirlendi.

TFF Bölge Müdürü Mutlu Önal, 1 Mayıs’ta oynanacak maçta her iki gruba da başarılar dileyerek, “Kim BAL’ı hak ederse etsin” dedi.

Develigücü Lideri İbrahim Şimşek, dönemin son maçının centilmenlik çerçevesinde oynanmasını ve hak edenin kazanmasını diledi.

Kayseri’ye yakışır bir maç temennisinde bulunan Kayseri Atletikspor lideri Adil Özhan, Kayseri amatör spor camiasına destek veren herkese teşekkür etti.

Kayseri Futbol İl Temsilcisi Mehmet Yücel de Develigücü-Atletikspor karşılaşmasının dostane başlaması ve dostlukla sonuçlanması temennisinde bulundu. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu