Haber

Erdoğan Rahatsız Olunca İkram Baklava Yiyen Vatandaşların Görüntüleri “Zehirlendi mi?” söz konusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam Kanal 7 ve Ülke TV’nin ortak canlı yayınında gündemi değerlendirirken rahatsızlanınca yayın bir anda kesildi. Programın ortasının ardından Erdoğan, ‘Yoğun çalışıyoruz. Cidden üşüdüm” dedi. Ancak Sakarya mitinginde Erdoğan’a baklava ikram edilmesi sosyal medyada gündem oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam katıldığı Kanal 7 ve Ülke TV canlı yayınında rahatsızlandı.

Saat 22.00’de başlayacağı açıklanan yayın 23.30’da başladı ve gündem değerlendirmesi yapılırken ‘Eyvah vay’ sesi duyuldu.

Programın kesilmesinin ardından Erdoğan, hastalığıyla ilgili açıklamalarda bulunarak soğuk algınlığına yakalandığını belirtti.

Erdoğan, aradan sonra yaptığı açıklamada, ‘Çok çalışıyoruz. Cidden üşüyordum. Programı iptal etsek yanlış anlaşılır mı diye düşündük. Sözümüz için geldik. Seyirciyi tebrik etmek istiyorum” dedi.

Erdoğan’ın rahatsızlanmasının ardından önceki gün Sakarya mitinginde Erdoğan’a baklava ikramı sosyal medyanın gündeminde.

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde miting düzenleyen Erdoğan, programa katılmak için karayoluyla Arifiye ilçesinde yola çıktı. Burada Sakarya halkı Erdoğan’ın konvoyunu durdurarak yemek ikramında bulundu.

Erdoğan’ın yolunu kesen vatandaşlar tepside baklava, fındık, ayran ve çay ikram etti. Erdoğan’ın Sakaryalı kadınların ev baklavasını yerken görüntüleri internette gündem oldu.

Henüz tam bir gün bile geçmeyen bu görüntüler Twitter’da kullanıcıların aklına aynı soruyu getirdi: Erdoğan yediği baklava yüzünden hasta olmuş olabilir mi?

Konvoydaki hanımların ikram ettiği baklavaya sosyal medyadan atıfta bulunan kullanıcılar, “Acaba baklava taze miydi?”

“Adam senin yüzünden üzüldü.”

Konuyla ilgili esprili paylaşımlar da yapıldı:

?

?

Merak ediyorum…

Hasan Sabbah örneği viral oldu…

Öte yandan durumu çok ciddiye alıp olayı araştırmak üzere emniyet ve içişleri bakanlığını göreve davet edenler de oldu.

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım…

haber-kaman.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu