Haber

İstanbul’da katil babadan 4 çocuğa insanlık dışı muamele!

Tekstil işiyle uğraşan Yasir Çakacık (35), aralarında çıkan anlaşmazlıklar nedeniyle eşi tarafından terk edildi. 4 çocuğunu geride bırakan kadın, Gaziantep’teki ailesinin yanına gitti.

ÖNCE YÜRÜDÜ, SONRA DÖNDÜ

Genç ise eşinden intikam almak için insanlık dışı yollara başvurdu. En büyüğü 12 yaşında olan 4 çocuğunu ortada toplayan adam, evinin ortasında çocukları iple birbirine bağladı.

Çocuklarını darp edip videoya çeken katil baba, eşine hakaret ettiği görüntüyü yakınlarına gönderdi.

tüylerimin diken diken olduğu sahneler

Tüyler ürpertici sahnelerin yer aldığı görüntüyle birlikte, cani baba hakkında savcılığa hata açıklaması yapıldı. Gözaltına alınan Yasir Çakacık, “Cebir, şiddet veya kandırma yoluyla kişi hürriyetinden yoksun bırakma” hatasından tutuklanmaya sevk edildi.

BABA TUTUKLUĞUNDA İLK SÖZLER

Zanlı, İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’nde sorgulandı “Bunu karımı geri getirmek için yaptım. Çocuklarımı incitmek istemedim” savunmasını yaptı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen adam Metris Cezaevi’ne konuldu. Çocukların annelerine teslim edildiği öğrenildi.

KAYNAK: SABAH – ATAKAN IRMAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu