Yaşam

Kadınlara özel tiyatro

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Kurulu Bayan Meclisi, Bayana Yönelik Şiddete Karşı Memleketler arası Gayret ve Dayanışma Günü’ne özel bir program düzenledi. Etkinlikte Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu kadınlar için “Kuaförde Bir Gün” adlı oyunu sahneledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü’ne özel bir program düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa, Denizli Büyükşehir Belediye Lideri Osman Zolan, Kent Kurulu Lideri Ali Değirmenci, Kent Kurulu Bayan Meclisi Lideri Bilsen İhtimam, Bayan Meclisi üyeleri ve çok sayıda bayan katıldı. Lider Zolan burada yaptığı konuşmada bayanların çok özel varlıklar olduğunu kaydederek, “Kadın, annemiz, eşimiz, kız kardeşimiz, kızımızdır. Kadın bizim hayatımızın her alanındadır. Bizler için çok kıymetlisiniz. Biz aslında bir kuşun iki kanadı gibiyiz. Bir kanadında erkekler, diğer kanadında kadınlar var. İki kanadın da eşit ve güçlü olmasıyla kuş ancak uçabilir, hedefine varabilir. Bizler de eşit ve güçlü olduğumuz zaman daha güzele ve ileriye gidebiliriz” dedi.

Kuaförde Bir Gün isimli oyunu izlediler

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatrosu tarafından sahnelenecek Kuaförde Bir Gün isimli oyunun keyifli geçmesini dileyen Lider Zolan, “Hepinize desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Keyifli, güzel, heyecanlı bir gün geçireceksiniz. Katkı sağlayan Kadın Meclisi Başkanımız, tüm çalışanlarımız ve siz değerli hanımefendilere katılımınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepinize iyi seyirler diliyorum” dedi.

Konuşmaların akabinde davetliler Büyükşehir Belediyesi Kent Tiyatrosu tarafından sergilenen Kuaförde Bir Gün isimli oyunu izlediler. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu