Yaşam

Kendisine 10 adet altın bilezik verileceğini duyunca panik atak geçiren yarışmacı, Gelinim Mutfakta’ya damgasını vurdu!

Ekranların sevilen gündüz programlarından Gelinim Mutfakta’da heyecanlı anlar yaşandı. Haftanın son gününde 10 altın bileziği hangi gelinin alacağı açıklanırken, gözde gelinlerden Tuğba’nın panik atak geçirmesi herkesi şoke etti.

Gündüz kuşağının sevilen programlarından Gelinim Mutfakta’da heyecanlı anlar yaşandı.

Sunuculuğunu Nursel Ergin’in yaptığı programda haftanın son gününde 10 altın bileziği kime vereceği açıklanırken yarışmacılardan Tuğba bu heyecana dayanamadı.

‘Bu final çok farklı bir final olacak. Tuğba bu 10 bileziği alırsa Gelinim Mutfakta’nın gelmiş geçmiş en başarılı gelini olacak. Yeşim alırsa bu sefer Mutfaktaki Gelinim’in tarihine geçecek. ‘Aleyna ya da Gül alırsa piyasa çalkalanır’ diyerek heyecanı artıran Nursel Ergin’in sözleri karşısında panik atak geçiren Tuğba, programda fenalaştı.

“İyi değilim, panik atak geçirdim.” Sağlık ekiplerinden yardım isteyen Tuğba’ya hemen müdahale edilirken, artan bu gerilim sonucunda Nursel Ergin 10 bileziğin kime gittiğini açıkladı.

Panik atak geçiren Tuğba, haftanın son gününde 10 altın bilezik alarak Gelinim Mutfakta tarihinde de rekor kırdı.

habergundogmus.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu