Haber

Kılıçdaroğlu’ndan ‘CHP’de 50 milletvekili bana sadık’ cümlesine yalanlama

CHP’nin eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partide 50 milletvekilinin kendisine sadık olduğu iddiasıyla ilgili açıklama yaptı.

T24’e konuşan Kılıçdaroğlu, “Gazeteci Vedat Yenerer’in, “En az 50 milletvekilinin parti içinde size sadık olduğu iddiası konuşuluyor. Doğru mu?” sorusuna “evet” yanıtını verdiği iddiayı yalanlayarak, “Benim böyle bir açıklamam asla olmamıştır” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, “CHP’de bütün vekiller partiye sadıktır. Kişilere değil. Benim “50 milletvekili bana sadık” diye bir cümlem asla olmamıştır. CHP’de böyle bir şey mümkün değildir” dedi.

Ne olmuştu?

Gazeteci Vedat Yenerer, Kılıçdaroğlu’nu Ankara’daki ofisinde ziyaret etmişti. Görüşmeyle ilgili konuşan Yenerer, “En az 50 milletvekilinin parti içinde size sadık olduğu iddiası konuşuluyor. Doğru mu?” diye sorduğunu, Kılıçdaroğlu’nun da “Evet, doğru” yanıtı verdiğini aktarmıştı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu