Haber

Kocasinan Belediye Başkanı Engelli Gence’ye Akülü Araç Hediye etti

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Buğdaylı Mahallesi’nde yaşayan 19 yaşındaki yürüme engelli Emre’yi evinde ziyaret ederek kendisine akülü araç hediye etti. Mutluluğu gözlerinden okunan Emre ve ailesi, dua ederek Belediye Başkanı Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Önder Çolakbayrakdar, “Emre’nin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” diyerek, sundukları hizmetlerle engelli vatandaşlarla bağlarını daha da güçlendirdiklerini sözlerine ekledi.

Belediye Başkanı Çolakbayrakdar, Buğdaylı Mahallesi’nde ikamet eden Kiper ailesinin konuğu oldu. Önder Çolakbayrakdar, Serebral Palsi hastası 19 yaşındaki Emre’ye “Senin için geldim” diyerek bir süre sohbet etti ve çok istediği akülü aracı kendisine hediye etti. Memnuniyeti gözlerinden okunan Emre, sevincini Önder Çolakbayrakdar’la paylaştı. Emre ve ailesiyle keyifli sohbetler gerçekleştiren Önder Çolakbayrakdar, her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi. Bir kez daha gönülleri fetheden Önder Çolakbayrakdar, “Emre kardeşimizin arzusunu yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Onların güler yüzleri ve hayır duaları bizi mutlu ediyor. Engellilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz” dedi. Vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için desteklerimizi artırarak sürdüreceğiz.Özellikle onların kalplerine dokunmak, gözlerindeki yaşama sevgisi ışıltısını ortaya çıkarabilmek her şeye değer” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, hayatın her alanında engelli vatandaşlara pozitif ayrımcılık yaparak hassasiyetle çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Öte yandan Emre’nin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde engellilere hizmet vermeye başlayan ve yüzde 100 elektrikli akülü aracı teslim edildi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu