Haber

Şırnak’ta yıldırım düşmesiyle şehit olan güvenlik korucusu için tören

ŞIRNAK’ta, Cudi Dağı bölgesinde düzenlenen operasyonda yıldırım düşmesi sonucu şehit olan güvenlik korucusu Agit Oran (26) için askeri tören düzenlendi.

Cudi Dağı Atatürk Burnu bölgesinde devam eden operasyon sırasında yıldırım düşmesi sonucu  şehit olan güvenlik korucusu Agit Oran için Şırnak 23’üncü Piyade Tümen Komutanlığı’nda tören düzenlendi. Törene Vali Osman Bilgin, 23’üncü Piyade Tümen Kumandanı Tümgeneral Halil Soysal, Vilayet Jandarma Kumandanı Kıdemli Albay Murat Bozkurt, Vilayet Emniyet Müdürü Cemal Dalman, Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Al, şehidin ailesi ile askerler katıldı. Şehidin Türk bayrağına sarılı cenazesi, merasim alanına getirildi. Hürmet duruşu sonrası şehidin öz geçmişi okundu, dualar edildi. Merasime katılan şehidin ailesi, tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Şehit Oran’ın cenazesi, defnedilmek üzere Uludere ilçesine gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu