İş

Türkiye Finans üye işyerlerine Param altyapısı ile Sanal ve Cep POS entegrasyonu

 Yapılan anlaşma ile Türkiye Finans Sanal POS ve Cep POS kullanıcıları Param altyapısını kullanarak birçok banka ve karttan taksitli işlem yapabilme avantajlarından faydalanabilecekler.

2024 yılına “Hayat Mobil Bankan Mobil” kampanyasıyla giren Türkiye Finans dijitalleşme adımlarına bir yenisini daha ekleyerek Param ile iş birliği yaptı. Böylelikle Türkiye Finans’ın Sanal POS ve Cep POS ürününü kullanan üye işyerleri, müşterilerine Param altyapısını kullanarak çok daha geniş bir ağ üzerinden avantajlar sunabilecek. Param ise Türkiye Finans’ın geniş müşteri ağından faydalanacak.  Türkiye Finans Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen imza törenine Türkiye Finans Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Melis Tosun Arslan ve Param Kurucusu ve CEO’su Emin Can Yılmaz katıldı. Anlaşma ile Türkiye Finans Katılım Bankası üye işyerleri Param altyapısını kullanarak Cep POS ve Sanal POS ürünlerini kullanabilecekler.

“Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz”

Türkiye Finans Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Melis Tosun Arslan, Param ile yapılan iş birliği için şunları söyledi: “Dijital bankacılıktaki öncü rolümüzle ‘Hayat Mobil Bankan Mobil’ mottomuzdan yola çıkarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimize her an her yerden ulaşabilecekleri bankacılık deneyimi yaşamaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son olarak yaptığımız iş birliği sayesinde Türkiye Finans üye işyerlerimiz Param’ın altyapısını kullanarak Sanal POS ve Cep POS entegrasyonlarını yapabilecekler. Üye işyerlerimiz bugüne kadar Türkiye Finans kartları üzerinden taksit yapabiliyorlarken bu iş birliği sayesinde birçok banka ve karttan taksit yapabilir hale gelecekler. Böylece üye işyerlerimiz düşük kurulum ve işletme maliyetleriyle fiziki POS cihazına ihtiyaç duymadan 7/24 ödeme alma, dünyanın her yerinden müşterilerden ödeme kabul etme, hızlı ve güvenli işlem yapabilme ve ayrıntılı satış raporları oluşturma imkânlarına kavuştular. Bu verimli ve faydalı iş birliği için Param’a teşekkür ediyorum. Türkiye Finans olarak insan odaklı teknoloji yaklaşımımızla yeni iş birlikleri ve yeni inovasyonlarla daha güvenli, daha akıcı ve daha dijital hizmetler sunmaya, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.” 

“Yaptığımız iş birliği ile sektördeki yerimizi güçlendirmeye devam ediyoruz” 

Param Kurucusu ve CEO’su Emin Can Yılmaz da yapmış olduğu değerlendirmede şunları kaydetti: “Bütünleşik finans sağlayıcısı olarak yenilikçi ürünlerimizle sektörümüze liderlik yapıyor, hem iş ortaklarımızın hem de müşterilerimizin dijital dönüşüm süreçlerine katkıda bulunuyoruz. Hizmet ağımızı, etki alanımızı genişletme yolunda önemli bir adım daha atarak Türkiye’nin köklü finans kuruluşlarından Türkiye Finans ile bir iş birliği gerçekleştirdik. 

Bu iş birliği kapsamında, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın üye işyerleri, Param’ın güvenilir ödeme altyapısını kullanarak Cep POS ve Sanal POS entegrasyonlarını gerçekleştirip tahsilatlarını kolayca alabilecekler. Bu entegrasyon kapsamında Türkiye Finans Sanal POS ve Cep POS üzerinden yapılan işlemlerin izlenebilmesi ve mutabakatının sağlanabilmesi için işlem detay servisini de sağladık. Türkiye Finans Katılım Bankası’yla yaptığımız iş birliği ile sektördeki yerimizi güçlendirmeye devam ediyoruz. Fintek alanında öncü rolümüzü pekiştiren stratejik iş birlikleri ile bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

korkutelihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu