Haber

Ünlü oyuncu TRT projesiyle bomba gibi dönüyor! Yeni rolüyle izleyenleri mest etti.

Oyunculuk kariyerine ilk adımını 2005 yılında Seher Vakti dizisi ile atan ve rol aldığı ‘Davut’ karakteriyle geniş kitleler tarafından keşfedilen Berk Hakman’ın yeni adresi resmen belli oldu. Ünlü oyuncu Berk Hakman, Seyit Özcan Giden’in yönetmenliğinde çekilecek olan ve birkaç gün sonra TRT dijital platformunda ekran macerasına atılacak olan Kuzgun ile sözleşme imzaladı.

Toplamda on bölüm sürmesi planlanan ve çekimleri haziran ayına kadar devam edecek olan Kuzgun dizisinin yeni transferi Berk Hakman ekranlara sıkı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Yakın zamanda TRT dijitalde seyirciyi karşılamaya hazırlanan Nart Medya imzalı Kuzgun’un sürpriz transferi Berk Hakman, ‘Mehmet’ karakteriyle ekranları kasıp kavuracak. Berk Hakman bilindiği üzere Siyah İnci, Hayatımın Aşkı, Kaçak, Sessiz, Geçmiş Kalbimi Acıt, ES-ES, Sevgili Kırık Kanatları Hatırla ve Seher Vakti gibi yapımlarda oyunculuk mesleğinde yer almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu