Haber

22 yaşındaki kadın kocasını kayınpederiyle aldattı! Şimdi ikiz bekliyoruz

Güney Galler’de cenaze hizmetinde çalışan Declan Fuller, karısını babasıyla aldatırken yakaladığını ve çiftin şimdi ikiz bebek beklediklerini iddia etti.

BABASINI VE EŞİNİ YATAK ODASINA GİRİRKEN GÖRMEK

Darren, geçen Eylül ayında Declan, Stephanie ve iki yaşındaki kızları Willow’un yanına taşındıktan sonra Declan şüphelenmeye başladı. İki ay sonra işteyken, babasının yatak odasının kapısını işaret ettiği ve Darren ile Stephanie’nin odaya birlikte girdiğini gördüğü, telefonundaki bebek video monitörünü kontrol etti.

“TELEVİZYON İZLEDİK” BADERİNE İNANMAYIN

Stephanie’nin babasıyla televizyon izlediği yönündeki açıklamayı kabul etmeyen Declan, eşinden ayrıldı. Stephanie’nin bebekleri Declan’ın üvey kardeşleri olacak ve Willow onların kız kardeşi ve yeğeni olacak. Darren konu hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

“ONA MÜCADELE ETMEDİM”

Darren ve şimdi hamile olan Stephanie, Pontypridd yakınlarında bir yerde birlikte yaşıyorlar. Ancak Stephanie, Declan’a asla ihanet etmediğini belirterek, “Ben Declan’ı aldatmadım. O beni terk ettikten bir hafta sonra birlikteydik.”

“ONLARSIZ DAHA İYİYİM”

Declan, durumun EastEnders dizisinden bir sahneyle ilgili olduğunu belirterek, “Bu normal değil. Kendimi ihanete uğramış hissediyorum ama ikisi olmadan daha iyiyim” dedi.

haber-eyyubiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu