Haber

İYİ Parti Grup Başkanvekili Dervişoğlu: Millet İttifakı’nın geleceği yetkili kurullarda görüşülecek

İYİ Parti Küme Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, Millet İttifakı’nın geleceği hakkında “Bugün bunlar hakkında bir şey söylemek mümkün değil. Bunlar yetkili kurullarda görüşülecek ve karara bağlanacak konulardır.”

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, bugün TBMM’de tescil edildi. Dervişoğlu, “Meclis’in bu yasama döneminde önemli gündem maddeleri olacak. Tüm siyasi partilerin uzlaşma kültürünün gereklerini yerine getirerek ülkemize hizmet etme kararlılığını göstereceklerine inanıyorum. Şimdiden başarılar diliyorum, saygılar sunuyorum.” İnşallah güzel bir yasama yılı geçiririz.”

Millet İttifakı’nın geleceği sorulduğunda Dervişoğlu, “Bugün bunlar hakkında bir şey söylemek mümkün değil. Bunlar yetkili kurullarda görüşülecek ve karara bağlanacak konulardır.” Dervişoğlu, CHP listelerinden seçime giren ittifak partilerinden milletvekillerinin istifa kararı aldıklarını hatırlatarak, “Net bir bilgim yok, karar alındıktan sonra kendini gösterecek. Türkiye Büyük Millet Meclisi hepsine bakacağız.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

agli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu