Haber

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Kapalı Pazar Yerinde Denetimlerini Sürdürüyor

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kapalı Pazaryeri’nde tartı, etiket ve kilo kontrollerini aralıksız sürdürüyor.

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmesi için mesai harcamaya devam ediyor. Her Çarşamba olduğu gibi Kapalı Pazar Yeri’nde tartı, etiket ve kilo kontrollerini gerçekleştiren ekipler, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için çalışmalarını sürdürüyor. Pazar yerinde düzeni sağlamak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ürünlerin görünümünü değiştirecek rengarenk brandalara izin vermiyor, tezgahların önüne çıkmalarına izin vermiyor.

Emniyet Müdürlüğü’nden denetimlere ilişkin yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri için kontrollerimiz kesintisiz devam edecek. Etiket hilesi, tartı hilesi gibi durumlarla vatandaşlarımızın mağdur edilmesine asla izin verilmiyor. Belediyemizce pazar yeri girişinde ‘Tartı Kontrol Noktası’ oluşturulmuş olup, “Vatandaşlarımız burada aldıkları eserlerin tartımını yapıp denetlenmesini sağlayabiliyor. Rastgele bir zayıflık tespit edilmesi durumunda gruplarımız tarafından gerekli cezai işlemler ivedilikle uygulanmaktadır.” – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu