Haber

Fenerbahçe önümüzdeki sezon 5 yıldız rozetini her alanda kullanacak.

– Burak Kızılhan: “Önümüzdeki sezon 5 yıldızlı amblemlerimizi her alanda kullanacağız”

İSTANBUL – Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan, önümüzdeki dönemde armalarını her alanda 5 yıldızlı olarak kullanacaklarını açıkladı.

Fenerbahçe 2022 Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı Ülker Spor Sarı lacivertlilerin genel sekreteri Burak Kızılhan ve Aktivite Salonu’nda yapılan toplantıda açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin bundan sonra her alanda 5 yıldız rozetini kullanacağını kaydeden Kızılhan, “Kulübümüz 2022-2023 sezonu itibarıyla 28 Türkiye şampiyonluğuna eşdeğer 5 yıldız rozeti dönemini hayata geçirdi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun kurulduğu 1923 yılından bu yana 100. Yıl. Takım formalarımızda ve her alanda” şeklinde konuştu.

“Tüzük genel kurulunu 26 Ekim’e kadar toplamak istiyoruz”

Yeni Spor Kanunu’nun yürürlüğe girmesinden sonra tüzüğü yenileyeceklerini kaydeden Burak Kızılhan, “Göreve geldiğimiz günden beri tüzükte sıkıntı olduğunu defalarca dile getirdik. spor yasa yürürlüğe girdi. Çalışmalarımızı yeni spor yasasına göre yeniden şekillendirmek zorunda kaldık. Bu zorunluluk 26 Ekim’e kadar uzatıldı. Yönetmelik değişikliği için de genel kurulu 26 Ekim’e kadar toplamak istiyoruz” dedi.

Burak Kızılhan, önümüzdeki sezon kombinelerde 5 maçla bilet etap hakkının sona ereceğini belirterek, Avrupa ve derbi maçlarının bu süre hakkına dahil edilmeyeceğini belirtti.

mentese-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehirler Arası Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu